Të rejat e fundit

5 MINUTA GRIM VETULLASH! PROVONI PRODUKTET TONA TE PAZ...

Pavarësisht cdo aparence, një vetull e mirë definuar është një nga elementët më thelbësore në grim. Vetullat sigurojne një përmirësim të pamjes së syve duke i shtuar thellësi shikimit ose duke ndryshuar shprehjen e fytyres, gjë që e ben atë të duket më e vecantë. Keni menduar se për të arritur formën perfekte për vetullën tuaj është një proces i gjatë dhe i mundimshëm? Në fakt, është totalisht e kundërta! Në varësi të efektit që dëshironi të kri Më tepër

UNDER EYE & FACE CONCEALER. GJEJ PRODUKTIN PERFEKT PËR...

Krahas fondatinës, një produkt tepër i rëndësishëm për të arritur efektin e një fytyre të përsosur, është dhe concealer. Concealer aplikohet për mbulimin e papërsosmërive në fytyrë, si rrathët e zinj ose çngjyrosjet, por nga ana tjeter gjithashtu shërben për konturimin, për të ndriçuar por edhe për të errësuar zona të caktuara të fytyrës. Pavarësisht aftësive mbuluese, cocncealer duhet të karakterizohen gjithashtu nga përbërësit e duhur. Ndaj d Më tepër

SHKËLQE ME EYELIGHTER!!

Eyelighter - Hije sysh vezulluese, të përbëra nga tonalitete shumëdimensionale si dhe grimca shkëlqyese. Nje kompozim që përmban tre nuanca, të cilat mundësojnë krijimin e efekteve të shumta në grimin tuaj. Luani me ngjyrat duke i përdorur ato në mënyrë individuale ose duke i shkrirë së bashku në një të vetme. Eyelighter është produkt multifunksional, i presuar, qëndron gjatë dhe është shum i lehtë në përdorim. Paketimi i vogël dhe praktik ju Më tepër

KOHA TË SHKËLQESH! TRENDET PRANVERË/VERË 2022

Zbuloni Dream it më të ri. koleksion dhe krijoni një pamje moderne me shkëlqim. Moti i bukur dhe muajt edhe më të ngrohtë inkurajojnë të vendosni një grim të lehtë, ndërkohë që shkëlqimi natyral nga pasarela po rrëmben zemrën e të gjithëve në sezonin pranverë/verë 2022. Konturimi i butë i qepallave, skuqja delikate në faqe dhe lëkura plotësisht e shndritshme është sekreti për një pamje të freskët, të shëndetshme dhe të njëtrajtshme. Kjo pam Më tepër

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!