Katalogu

Peceta

Duke shfaqur 1 - 2 nga 2 artikuj

Pecetat e lagura me qumësht dhe tonik për fytyrën largojnë në mënyrë perfekte edhe makeupin kundra ujit. Gjatë udhëtimeve, një paketim mini i Travel size do ishte ideal. 

Duke shfaqur 1 - 2 nga 2 artikuj

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!