Mist

Duke shfaqur 1 - 7 nga 7 artikuj

Një koleksion rifreskues dhe fiksues makeupi! Këto produkte e mbajnë lëkurën tuaj të hidratuar duke ndihmuar makeupin tuaj të mbetet i freskët dhe i qëndrueshëm. A doni të arrini lëkurën me shkëlqim? Provoni Illuminizing Face & Body Mist nga koleksioni Me Like që shton lagështi, shkëlqim dhe gjithashtu funksionon si një sprej fiksues! A jeni të kënaqur me grimin tuaj dhe nuk ndjeni nevojën për të shtuar shkëlqim apo një përfundim mat? Atëherë Makeup Fixer është zgjedhja perfekte për ju! Fikson makeupin tuaj dhe siguron efektin që zgjat me orë të tëra! Refreshing Face Mist është i përsosur për t'u freskuar shpejt dhe lehtë. Në dispozicion në dy versione për llojin e lëkurës së thatë dhe të yndyrshme. Gjeni mistin tuaj të preferuar të fytyrës!

Duke shfaqur 1 - 7 nga 7 artikuj

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!