TRAVEL SIZE

Katalogu

FINISH
COVERAGE
SKINCARE
25% off Inglot Lab

TRAVEL SIZE

Duke shfaqur 1 - 14 nga 14 artikuj

Pavarësisht nëse shkoni në një udhëtim pune, jashtë qytetit ose pushimet e ëndërrave, paketimi i të gjitha sendeve të nevojshme është gjithmonë një çështje më vehte. Hapësira e kufizuar ju detyron të lini kozmetikën tuaj të preferuar në shtëpi. Është koha e duhur për të  vepruar- produktet travel size tani janë në bord!
Paketoni bagazhet tuaja, merrni me vete madje edhe në kabinë më të shiturat e INGLOT Lab për të shijuar kujdesin e duhur për lëkurën. Shikoni produktet e disponueshme dhe krijoni setin tuaj perfekt për udhëtim.
Mini produktet janë gjithashtu një alternativë e mirë për ata që nuk e kanë provuar ndonjeherë, pasi madhësia lejon të testoni dhe të dashuroheni me produktet.

Duke shfaqur 1 - 14 nga 14 artikuj

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!