Merre me vete kudo që shkon produktin e parapëlqyer të makeup-it!

Version i vogël që të mund të zërë vend në çdo lloj çante makeupi apo portofol duke zenë pak vend ndërsa udhëtoni.

Qëndroni e bukur ndërsa nxitoni për punë, palestër ose pazar në hije delikate nude ose guxoni duke nxjerrë në pah natyrën tuaj të fortë dhe të pazbuluar me të kuqe, rozë ose ngjyrë vjollcë. Një formulë e butë që siguron mbulim të përsosur dhe zbut buzët tuaja delikate duke i lënë ato të ushqyera dhe të rigjeneruara. E pasur me emolientë dhe pigmente speciale LipSatin ka përfundim saten dhe i bën buzët tuaja të duken më të plota me një kontur të qartë. Përbërja e vitaminës E, vajit të bërthamës së qershisë, arganit, bërthamës së kajsisë dhe i arrës së kokosit zbut buzët tuaja dhe përmirëson elasticitetin e tyre, lagështinë dhe mbron nga faktorët e jashtëm.

1.8 g/0.06 US 0Z

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

LipSatin Lipstick (TRAVEL SIZE)

LipSatin Lipstick (TRAVEL SIZE)

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!