Sete Furçash

Katalogu

Sete Furçash

Duke shfaqur 1 - 4 nga 4 artikuj

Sete furçash funksionale në mbajtëse elegante. Setet e vogla janë perfekte për prekje të shpejta të grimit që mund t'ju nevojiten përgjatë ditës si dhe për party apo mbrëmje romantike. Perfekte për udhëtime - do ju lejojë të krijoni full makeup pa ju zënë hapsirë në çantën apo valixhen tuaj. Setet e mëdhaja janë një domosdoshmëri për të apasionuarit e makeupit profesional dhe profesionistët. Mbushur me një gamë të gjerë furçash ju lejon të krijoni edhe makeupe ekstravagante. Portofol dore i ndarë në hapsira është zgjedhja perfekte nese ju dëshironi ti mbani furçat tuaja në kushte të mira dhe në një vend të vetëm.   

Duke shfaqur 1 - 4 nga 4 artikuj

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!