Bazat

Katalogu

Bazat

Duke shfaqur 1 - 8 nga 8 artikuj

Kur kemi të bëjmë me bazën - lëkura perfekte është fillimi i makeupit të përsosur. Në varësi të nevojave tuaja individuale provoni Under Makeup Base, Mattifying Under Makeup Base ose HD Corrective Primers që lëmojnë lëkurën dhe njëtrajtësojnë tonalitetin e saj. Të gjitha përgatisin lëkurën tuaj për orë të gjata në fotosesione bukurie. Formulat e përparuara ofrojnë një aplikim të lehtë dhe ndjesinë e rehatisë që zgjat.

Duke shfaqur 1 - 8 nga 8 artikuj

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!