Katalogu

Freedom System

Duke shfaqur 1 - 20 nga 73 artikuj

Freedom System është një zgjidhje unike që ju mundëson të përzgjidhni produktet tuaja të preferuara të makeupit dhe t'i vendosni ato në një paletë të ripërdorshme dhe ekologjike. Paketimi magnetik modern mund të mbajë deri në 40 produkte, lejon të krijoni kombinime të ndryshme unike sipas dëshirës suaj me produkte për fytyrë, sytë, buzët dhe trupin. Koleksioni përbëhet nga hijet e syve, pudrat e ndryshme, blushet, bronzerat, highlighters, buzëkuqet, korrektorët dhe produktet për vetullat. 

Duke shfaqur 1 - 20 nga 73 artikuj

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!