INGLOT PLAYINN CLOUD NO. NINE Pink Eye Shadow Palette

Duke shfaqur 1 - 1 nga 1 artikull

INGLOT PLAYINN CLOUD NO. NINE Pink Eye Shadow Palette ofron shumë opsione në krijimet e grimit! Nëntë nuanca të mbledhura në një paletë ju lejojnë të krijoni grim delikat në përditshmëri, të luani në mënyrë krijuese me ngjyratapo të krijoni një pamje të thjeshtë.

Paleta përmban tre formula të ndryshme të hijeve të syve.

MAT, hije sysh mat shumë të pigmentuara; ME SHKËLQIM, hije sysh me shkëlqim, të cilat ofrojnë mbulim të përsosur dhe ngjyrë intensive dhe afatgjatë; PERLA, me përfundim opalescent.

Duke shfaqur 1 - 1 nga 1 artikull

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!