Katalogu

PRO

Duke shfaqur 1 - 19 nga 19 artikuj

Koleksioni profesional i aksesorëve është i domosdoshëm në çdo punë të një makeup artisti. Shumë praktike dhe i përshtatshëm për t’u përdorur. Veshjet klasike, spatula preçize, paleta kozmetike, madhësi të ndryshme të mprehësve të lapsave janë pajisje praktike të domosdoshme në punën e përditshme të një make-up artisti. Kjo kategori përmban produkte me cilësi të lartë, si dhe karrige të rehatshme dhe tavolina make-upi që janë perfekte për çdo adhurues të grimit ose për punë profesionale në sallone bukurie apo studiot e grimit. Për më tepër, oferta jonë përmban valixhen me pasqyrë dhe rrota të lëvizshme të cilat janë perfekte për studio dhe makeupe në natyrë.

Duke shfaqur 1 - 19 nga 19 artikuj

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!