Katalogu

THE POWERPUFF GIRLS

Duke shfaqur 1 - 5 nga 5 artikuj

INGLOT dhe The Powerpuff Girls kombinuan fuqitë e tyre së bashku për të krijuar një koleksion unik, përbërës kapsulash, i cili jo vetëm që sjell bukurinë e brendshme, por edhe nxit vetëbesimin, ndërsa ruan individualitetin dhe origjinalitetin e dikujt.
Gjithçka nisi në laborator, ku kimistët e INGLOT ndërthurnin teknologji të avancuar dhe formula të pasura me ngjyra të jashtëzakonshme. Ky kombinim i suksesshëm çoi në nxjerrjen e produkteve të jashtëzakonshme që paraqesin femrën moderne për të theksuar fuqinë dhe forcën e saj.
Profesori Utonium përdori një përzierje të "sugar, spice, and everything nice" me një substancë misterioze të quajtur "Chemical X" për të krijuar vajza të vogla bukuroshe me superfuqi që mbrojnë botën nga e keqja.
Frymëzuar nga Blossom, Bubbles and Buttercup, koleksioni INGLOT x The Powerpuff Girls përfshin produkte të tilla si paleta të hijeve të syve, buzëkuqët, shkëlqyesit e buzëve, highlighter, pigmentet e syve, xhel për eyeliner dhe çantën e makeupit Powerpuff Girls. Secila vajzë është e dedikuar për produkte specifike që mund të përdoren për të krijuar një pamje të frymëzuar nga karakteri i saj dhe tiparet unike.
Vendosni të zgjidhni Bubbles Team, Blossom Team ose Buttercup Team. Syno produktet e Team Awesome që përputhen me çdo karakter dhe plotësojnë pamjen tuaj në një mënyrë perfekte.
Koleksioni INGLOT x The Powerpuff Girls përbëhet nga 18 produkte funksionale, të cilat vijnë në paketime super të dobishme dhe super të këndshme. Ngjyrat dhe teksturat e tyre lejojnë të krijojnë pamjet më fantastike dhe shtojnë pak argëtim në makeupin tuaj të përditshëm.

Duke shfaqur 1 - 5 nga 5 artikuj

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!