Katalogu

FINISH

Partylicious

Duke shfaqur 1 - 3 nga 3 artikuj

Sytë e ndriçuar janë një nga tendencat më të nxehta të makeupit. Në versionin solo, ai siguron një shkëlqim delikat, por të sfumuar me hije më intensive, përcakton ngjyrën e tyre dhe siguron një përfundim unik.

Frymëzoni veten dhe krijoni setin tuaj të përsosur të Creamy Pigment Eye Shadow. Nëse e doni pamjen vezulluese, merrni Paleten Partylicious të Freedom System, të dekoruar ekskluzivisht, me 10 hije të shkëlqyeshme nga koleksioni Partylicious.

Duke shfaqur 1 - 3 nga 3 artikuj

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!