Katalogu

Pudrat

Duke shfaqur 1 - 7 nga 7 artikuj

Një koleksion jashtëzakonisht i gjerë i pudrave të fytyrës që përshtaten me nevojat e lëkurës. Në varësi të rastit, llojit të lëkurës, makeupit dhe ngjyrave të tij, lehtësisht mund të zgjidhni dhe eksperimentoni sipas dëshirës me pudrat e presuara INGLOT. Zgjidhni nga koleksioni AMC, pudër ultramatte 3S, pudrën HD ose pudrat tradicionale në një paketim unik dhe ekologjik të Freedom System. 

Duke shfaqur 1 - 7 nga 7 artikuj

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!