Katalogu

FINISH
COVERAGE

Hije Sysh

Duke shfaqur 1 - 3 nga 3 artikuj

Nxirrni në pah sytë tuaj me koleksionin e jashtëzakonshëm të hijeve të syve në trajtë pluhuri. Ngjyrat e forta të kombinuara me grimcat shkëlqyese sigurojnë efekte mahnitëse. Në varësi të aplikimit mund të realizoni pamje delikate ose të guximshme. Përzieni me Duraline për të krijuar konsistence kremoze dhe water-proof. Provoni produktet më të shitura AMC Pure Pigment Eye Shadow dhe zbuloni mundësitë e saj. 

Duke shfaqur 1 - 3 nga 3 artikuj

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!