Katalogu

FINISH
COVERAGE
PIGMENTS

Pigmente

Duke shfaqur 1 - 9 nga 9 artikuj

Një koleksion tepër i larmishëm i pigmenteve për fytyrë dhe trup. Hije me pigment shumë të fortë të një përfundimi mat sigurojnë një ngjyrë të thellë, të gjatë dhe të qëndrueshme, e cila do të jetë e përkryer për pikturimin e trupit ose për të arritur pamje intensive të syve. Hije të ndritshme dhe rrezatuese të perlave do të nxjerrin në pah çdo pjesë të fytyrës ose trupit, duke siguruar një efekt të mrekullueshëm të shkëlqimit. Formula e mëndafshtë, pa vaj është e lehtë për t’u aplikuar me çdo furçë makeupi. Përdorni së bashku me një pikë Duraline për të arritur një konsistencë kremoze, rezistente nga uji. E përkryer për makeupin e përditshëm si dhe për fotosesione.

Duke shfaqur 1 - 9 nga 9 artikuj

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!