çmimi: 2 100 Lekë

Këto fletëza të mëdha jo të zakonshme transformojnë grimin e rregullt duke e bërë atë të jashtëzakonshëm. Të përkryera për të arritur një efekt spektakolar, për të shtuar një ‘kristal’ të shndritshëm në pamjen e përditshme, për të befasuar me shkëlqimin e tyre në një mbrëmje apo në grimin e rasteve të veçanta. Pigmentet pearlescent lejojnë arritjen e "efektit të lëvizjes së ngjyrave" në varësi të këndit të dritës. Thellësia, dimensioni, shkëlqimi dhe ndriçimi i tyre janë padyshim pasuri e pamjes.

Pamja finale varet nga kreativiteti juaj!

Ndër mënyrave të ndryshme të aplikimeve gjeni mënyrën tuaj për të krijuar

Këshilla&hile:

- aplikoni buzëkuqin e preferuar ose HD Lip Tint për të krijuar art në buzë

- miksoni Sleeks Gloss ose High Gloss Lip Oil për të arritur efektin 3D

- luani me produktin për të krijuar efekte të shndritshme në trup - për efektet më të mira, përdorni furça voluminoze

- aplikojeni në kapakët e syve dhe përdorni  Eye Shadow Keeper për ngjitje më të mirë

- me kujdes hidheni produktin tek manikyri për të krijuar manikyr me xixa për çdo rast

- miksoni ngjyrat për të krijuar një ton personal

- përdorni  Makeup Fixer dhe spërkateni në furçën e tendosur për të kapur xixat

- nxirrni në pah ngjyrën e produktit duke e aplikuar atë mbi një bazë kremoze

- aplikojeni me Duraline për përfundim metalik

1 g/0.035 US OZ

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

Body Sparkles Crystals

Body Sparkles Crystals

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!