INGLOT PLAYINN CLOUD NO. NINE GREEN EYE SHADOW PALETTE

Duke shfaqur 1 - 1 nga 1 artikull

Paletat CLOUD NO NINE GREEN, nga koleksioni PLAYINN. Përmban 9 hije sysh ne tonalitetet e kafes dhe jeshiles. Keto hije sysh vijne ne tre formula te ndryshme, MAT, me pigmentim te theksuar dhe qendrueshmeri te larte, ME SHKELQIM, ofrojne nje mbulim te plote, qendrueshmeri te larte dhe nuk bien gjate gjithe dites, PERLA, me shkelqim opaleshent. Kjo palete siguron krijimin e nje grimi te perditshem fale tonaliteteve te kafes, nje grim neutral me nje prekje te lehte te ngjyrave ose nje grim te ekzagjeruar per mbremje dhe per ata qe pelqejne te guxojne me grimin fale ngjyrave te theksuara te jeshiles. 

Duke shfaqur 1 - 1 nga 1 artikull

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!