Katalogu

Vetulla

Duke shfaqur 1 - 10 nga 10 artikuj

Vetullat e mbushura dhe të theksuara në mënyrë të përsosur janë pjesa e domosdoshme e makeupit tuaj të përditshëm nëse jeni një adhurues makeupi. Kujdesuni për konturin duke përdorur elementet profesionale dhe nxirrni në pah bukurinë e tyre falë koleksionit të gjerë të lapsave, pluhurave, dyllit ose xhelit të  vetullave dhe shijoni aplikim të lehtë dhe efektin afatgjatë.

Duke shfaqur 1 - 10 nga 10 artikuj

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!