çmimi: 1 580 Lekë

Xheli i vetullave kundra ujit është produkt perfekt për të mbushur vetullat, për të theksuar ngjyrën e tyre dhe për të definuar konturin e tyre. Formula e pasur me çeramides ushqyese, siguron vetull me efekt të plot edhe të definuar që zgjat shumë. Për me tepër, zbut dhe u jep formë vetullave.

Ky produkt, ia vlen, mundëson që të arrini efektin e dëshiruar tek vetullat qoftë mbushja natyrale qoftë formëzimi dramatik. Varieteti i ngjyrave mundëson që të gjeni të përshtatshmin. 

Aplikojeni me furcën 31T dhe 32T. Përdorni furcën 14M për përfundim perfekt.

2 g/0.07 US OZ

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

AMC Brow Liner Gel

AMC Brow Liner Gel

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!