Furçat / penelat

Katalogu

Furçat / penelat

Duke shfaqur 1 - 20 nga 94 artikuj

Furçat profesionale të makeupit janë perfekte si për aplikimin e produkteve ashtu edhe për sfumimin e tyre. Gama e gjerë përfshin furça me qime natyrale dhe sintetike. Furçat të bëra me qime sintetike me cilësi të lartë janë të shkëlqyera për makeupe specifike. Ideale për lëkurë të ndjeshme. Ato të bëra me qime natyrale sigurojnë aplikim të saktë dhe profesional. Furçat multitasking INGLOT mund të përdoren e të kombinohen për produkte të ndryshme. Aksesorë dedikuar furçave janë gjithashtu në dispozicion.

Duke shfaqur 1 - 20 nga 94 artikuj

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!