Katalogu

FINISH
COVERAGE
PIGMENTS

Pigmente

Duke shfaqur 1 - 5 nga 5 artikuj

Një koleksion atraktiv i pigmenteve pluhur për fytyrën dhe trupin. Hije me pigmentim të lartë që nxjerrin në pah pjesët e zgjedhura të fytyrës, duke siguruar ngjyra të thella dhe të qëndrueshme, perfekte për pikturimin e trupit ose për të arritur grimi intensiv të syve. Formula e mëndafshtë, pa vaj është e lehtë për t’u aplikuar me çdo furçë makeupi. Përdoreni me Duraline për të arritur një konsistencë kremoze dhe water-proof. E përkryer për makeup të përditshëm si dhe për fotosesione.

Duke shfaqur 1 - 5 nga 5 artikuj

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!