Katalogu

Highllighter

Duke shfaqur 1 - 3 nga 3 artikuj

Zgjidhni shkëlqimin rrezatues ose shtoni një shkëlqim delikat në lëkurën tuaj! Koleksioni i highlighterave të fytyrës dhe trupit ofrojne një kombinim të hijeve me grimcat vezulluese që shkëlqejnë makeupin tuaj dhe e bëjnë atë të duket i përsosur. 

Duke shfaqur 1 - 3 nga 3 artikuj

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!