Freedom System Cream Highlighter GLOW FEELING

çmimi: 2 100 Lekë

Lëreni lëkurën të shkëlqejë sa herë të dëshironi. Highlighter GLOW FEELING është proddukti i përkryer për të theksuar dhe për t'i shtuar shkëlqimin pjesëve të zgjedhura të fytyrës dhe trupit. Falë teksurës së butë dhe kremoze, ky produkt ju mundëson një aplikim të lehtë dhe të thjeshtë. Përhapet në mënyrë perfekte dhe të njëtrajtëshme duke mos lënë njolla në lëkurë. I dhuron fytyrës një shkëlqim natyral dhe rrezatues, duke mundësuar pamjen e një lëkure të shëndetshme. E përkryer për të krijuar një efekt "Wet Look". Formula e mëndafshtë e pasur me zbutës dhe gjalp shea bën që ky highlighter të përhapet shumë lehtë me produkte të tjera make-up, nuk bllokon poret dhe nuk e than lëkurën, duke e bërë lëkurën të duket e shëndetshme dhe rrezatuese. Aroma e këndshme e vanljes do t'i shtojë kënaqësi aplikimit të këtij produkti. 

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

Freedom System Cream Highlighter GLOW FEELING

Freedom System Cream Highlighter GLOW FEELING

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!