Katalogu

SKINCARE
25% off Inglot Lab

Inglot Lab

Duke shfaqur 1 - 20 nga 20 artikuj


INGLOTLab

Duke kombinuar teknologjinë e avancuar me formula të pasura, INGLOT Lab ka zhvilluar një linjë për kujdesin e lëkurës bazuar në përbërës me origjinë bimore. Kujdesuni për gjendjen e duhur të lëkurës për ta përgatitur atë për makeup të përsosur. Provoni përbërësit aktivë tepër të pasur të Hydrating Day Serum dhe Revitalizing Night Serum. Përjetoni hidratimin intensiv dhe harroni problemet e përditshme të lëkurës falë vajrave të fytyrës Sunrise Drop, Spotlight Drop dhe Dream Drop. Plotësoni rutinën e kujdesit për lëkurën me kremra për mbrojtje Ultimate Day ose Evermatte Day Protection dhe Intense Recovery Night. Thuaji "hello" lëkurës së pastër dhe të ndriçuar rreth syve tuaj me All In Eye Cream. 

Duke shfaqur 1 - 20 nga 20 artikuj

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!