Katalogu

COVERAGE
SKINCARE

Highlighter

Duke shfaqur 1 - 16 nga 16 artikuj

Zgjidhni shkëlqim ose shtoni një shkëlqim delikat në lëkurën tuaj! Koleksion i gjerë i highligterave të fytyrës dhe trupit që ofrojnë një kombinim të hijeve me grimca vezulluese që shkëlqejnë makeupin tuaj dhe e bëjnë atë të duket i përsosur. Formulë tradicionale, e presuar e ndriçuesit? Provoni Feedom System HD Highlighter, Highlighter HD Trio. Dëshironi të keni një highlighter që të përshtatet në mënyrë të përkryer në çantën tuaj të natës? Zgjidhni AMC Face & Body Illuminator, Glow Out highlighter, Glow On Hihglighter si dhe Sparkling Dust FEB të cilat janë padyshim domosdoshmëri për ata që duan të eksperimentojnë me ngjyra përrallore dhe formula të përparuara.

Duke shfaqur 1 - 16 nga 16 artikuj

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!