Katalogu

Aksesorë

Duke shfaqur 1 - 4 nga 4 artikuj

Aksesorë intrigues për profesionistët ose fillestarët për të zbuluar botën e vërtetë të makeupit. Një gamë e gjerë piskatoresh që bëjnë të mundur pastrimin dhe dhënien formë të vetullave tuaja ose për vendosjen e qerpikëve false ose qerpikëve individualë. Ngjitësit e qerpikëve me furçë CLEAR dhe DARK sigurojnë efektin e pritur dhe një ndjenjë rehatie për orë të tëra.

Duke shfaqur 1 - 4 nga 4 artikuj

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!