Katalogu

Sytë

Duke shfaqur 1 - 20 nga 70 artikuj

Koleksioni i produkteve për sytë, qerpikët dhe vetullat nga INGLOT është në dispozicion në një gamë të gjerë ngjyrash, hije dhe teksturash. Pluhurat me pigmentim të lartë përzihen shumë mirë me ngjyrat e tjera duke ju dhënë liri të pakufizuar në krijimin e makeupit. Ngjyrat e ylberit në lapsa apo në produktet xhel do të theksojnë pamjen tuaj të syve. Produktet e vetullave do t'ju mundësojnë vetulla perfekte natyrale dhe të theksuara dukshëm. Maskarat e zeza do të sigurojnë një efekt të qerpikëve të trashë dhe jashtëzakonisht të gjatë. Alternativa e shkëlqyeshme për qerpikë klasike të zinj, është koleksioni INGLOT Color Play i cili mahnit me ngjyra të guximshme dhe intensive!

Duke shfaqur 1 - 20 nga 70 artikuj

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!