Freedom System Palette Partylicious

01/0141/01

çmimi: 14 560 Lekë

Shumë nuk është kurrë mjaftueshëm, kështu që rrëmbeni Paletën Partylicious të Freedom System me 10 pigmente kremoze në tonalitete të ndryshme dhe shijoni 20% ulje. Paleta e zbukuruar ekskluzivisht bën që ndjesia e festës të jetë prezente dhe lejon që gjithë koleksionin ta keni të plotë në një vend.

Bëni gati të argëtoheni me përbërjen përfundimisht të ndritshme të syve të arritur me Freedom System Creamy Pigment Eye Shadows! Frymëzuar nga mundësitë intriguese të AMC Pure Pigment Eye Shadows, formula përbëhet nga pigment i pastër dhe pluhur diamanti për të bërë që të kapni të gjitha shikimet në mbrëmje. Këto hije me pigmentim të lartë sigurojnë efektin e dyfishtë të shkëlqimit, prandaj ngjyra varet nga këndi i dritës.

19 g/0.7 US OZ

Blini gjithë paletën dhe kurseni 20% të vlerës

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

Freedom System Palette Partylicious

Freedom System Palette Partylicious

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!