Katalogu

Manikyr O2M

Duke shfaqur 1 - 2 nga 2 artikuj

Zgjidhni manikyr të përsosur që do të tërheqë shikimet e të gjithëve! Zgjidhni nga gama e gjerë e ngjyrave dhe shijoni bukurinë e krijuar dhe gjëndjen e shkëlqyeshme të thonjve tuaj. Linja revolucionare O2M është krenaria e INGLOT dhe mbrojtesi i thonjve me pamje të shëndetshëm dhe të bukur. Falë polimerit të përparuar, kjo formulë "breathable" lejon që ajri dhe uji të kalojnë nëpër thonj dhe i mban ato në gjendjen më të mirë. Koleksioni O2M siguron shkëlqim afatgjatë në larminë e ngjyrave dhe krijime të jashtëzakonshme. Zgjidhni versionin origjinal të këtij manikyri brathable dhe provoni Soft Matte.

Duke shfaqur 1 - 2 nga 2 artikuj

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!