PRO

Katalogu

FINISH
COVERAGE
PIGMENTS

PRO

Duke shfaqur 1 - 20 nga 44 artikuj

Linja e avancuar e makeupit për profesionistë, e krijuar për të punuar mirë në mjedis profesional, duke përfshirë fotosesione në rezolucion të lartë dhe në kushte ekstreme. Gama përbëhet nga bazat e makeupit, korrektorët, pudrat, blushet, produktet konturuese, si dhe hijet e syve, vijëzuesit e vetullave dhe nuancat e buzëve. Këto produkte bazuar në formula të avancuara bëjnë diferencën në fotosesionet më të kërkuara të bukurisë. 

Duke shfaqur 1 - 20 nga 44 artikuj

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!