Pigmente

Katalogu

FINISH
COVERAGE
PIGMENTS

Pigmente

Duke shfaqur 1 - 3 nga 3 artikuj

Një koleksion i jashtëzakonshëm i hijeve në trajtë pluhuri AMC Pure Pigment Eye Shadows për sytë dhe trupin. Hijet e pigmentuara mat ofrojnë një pamje të thellë, të guximshme që funksionon në mënyrë të përsosur për pikturimin e trupit ose në fotosesione. Perlat e ndritshme, me shkëlqim do të nxjerrin në pah pjesën e zgjedhur të fytyrës tuaj, duke dhënë një efekt të mahnitshëm të shkëlqimit të dëshiruar. Formula e mëndafshtë, pa vaj do të funksionojë mirë me furçën e makeupit sipas dëshirës tuaj. Përdorni së bashku me Duraline për të arritur produktin kremoz, kundra ujit.

* Ju lutemi vini re: Pigmentet shiten në peshë, jo me vëllim. Ena mund të duket se është më pak se e plotë për shkak të rëndesës së produktit.

Duke shfaqur 1 - 3 nga 3 artikuj

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!