Katalogu

Paletat

Duke shfaqur 1 - 20 nga 29 artikuj

Një paketim magnetik modern, mund të mbajë nga një deri në 40 produkte. Paletat jashtëzakonisht të dobishme janë të lehta për tu mbajtur në një vend dhe lejojnë të krijojnë grupe unike, të personalizuara për fytyrën, sytë, trupin dhe buzët. Në dispozicion në dy versione - me dhe pa pasqyrë.

Duke shfaqur 1 - 20 nga 29 artikuj

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!