Freedom System Palette Partylicious 2.0

01/0141/02

çmimi: 14 560 Lekë

Blijeni paleten dhe kurseni 20%


Gjeni mënyrën tuaj për të tërhequr vëmendjen duke krijuar setin tuaj të përsosur ose lejoni veten të magjepseni nga paleta e dekoruar ekskluzivisht Partylicious 2.0 e mbushur me 10 hije të reja - tani me një zbritje 20% për setin!

Ndjeni festën e vërtetë me edicionin e ri të Freedom System Creamy Pigment Eye Shadows!  Frymëzuar nga mundësitë intriguese të AMC Pure Pigment Eye Shadows, formula përbëhet nga pigment i pastër dhe pluhur diamanti për t'ju lejuar të kapni të gjitha shikimet në pistën e kërcimit. Këto qepalla me pigmentim të lartë sigurojnë efektin e dyfishtë të shkëlqimit, prandaj ngjyra varet nga këndi i dritës.

19 g/0.7 US OZ


Blini gjithe paletën dhe kurseni 20% të vlerës

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

Freedom System Palette Partylicious 2.0

Freedom System Palette Partylicious 2.0

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!