Sky Lights

Duke shfaqur 1 - 3 nga 3 artikuj

Rreth e perqark universit të makeupit me koleksionin SKY LIGHTS nga hapësira e jashtme.

Le t'ju bëjmë një udhëtim jashtëtokësor në planete, yje dhe faza të hënës me koleksionin SKY LIGHTS që do të ndriçojë pamjen tuaj!

Ju do të jeni mbi hënë me efektin e lëkurës së freskët, të qetë, me skuqje rinore, shkëlqim rrezatues dhe pamje të përsosur, të siguruar nga Moonlight Illuminating Face Primer, Starlight Stick Highlighter dhe Sunlight Stick Blush.

Duke shfaqur 1 - 3 nga 3 artikuj

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!