çmimi: 3 600 Lekë

Përgatitni lëkurën tuaj për makeup duke rritur shkëlqimin e saj natyral me Moonlight Illuminating Face Primer. Kjo bazë fare e lehtë me shkëlqim zgjat qëndrimin e makeupit tuaj, funksionon shumë mirë edhe me produkte të tjera dhe përhapet përsosshmërisht në lëkurë për të krijuar një kanavaçë perfekte për makeupin përfundimtar.

Shijoni efektin e lëkurës së hidratuar si rezultat i përmbajtjes së biosaccharides dhe ekstrakteve të tartufit të bardhë. Moonlight Illuminating Face Primer ka vetitë e një kremi të lehtë për fytyrën, minimizon aparencen e poreve dhe përmirëson dukshëm fleksibilitetin dhe elasticitetin e lëkurës, kështuqë do i bëni të gjithë që të kthjejnë kokën për shkak të lëkurës suaj perfekte.

Përdoreni si bazë makeupi ose individualisht për efektin e një fytyre natyralisht të ndritshme dhe vezulluese.

Përbërësit Hero:
- biosakaridet krijojnë një shtrese hidratuese duke mbajtur të ekuilibruar nivelin e lagështirës së lëkurës
- ekstrakti i tartufit të bardhë tonifikon lëkurën dhe mban të balancuar nivelin e lagështirës së lëkurës
- Pigmente HD që pasqyrojnë dritën për shkëlqimin përfundimtar

25 ml/0.85 US FL OZ

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

Moonlight Illuminating Face Primer

Moonlight Illuminating Face Primer

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!