Katalogu

FINISH
SKINCARE

Fytyrë

Duke shfaqur 1 - 20 nga 64 artikuj

Një seksion i gjerë i produkteve për fytyrë dhe trup që ofron produkte të nevojshme për rutinën tuaj të përditshme të lëkurës, grimin dhe heqjen e makeupit. Përbërësit e zgjedhur me kujdes dhe formula të avancuara bëjnë të mundur që ju të krijoni setin ideal kozmetik që plotëson nevojat tuaja. Gama e produkteve hipoalergjike funksionon në mënyrë të përkryer edhe me lëkurat që kërkojnë kujdes të veçantë. Larmshmëria e ngjyrave ju lejon të zgjidhni tonin e përsosur sipas nevojës duke filluar nga korrektorët, bazat ose edhe pluhurat. Produktet e jashtëzakonshme me pigmente speciale HD janë një element i pazëvendësueshëm në makeupin tuaj të përditshëm dhe funksionon më së miri gjatë fotosesioneve apo xhirimeve në high definition.

Duke shfaqur 1 - 20 nga 64 artikuj

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!