Katalogu

Hijet e syve

Duke shfaqur 1 - 20 nga 23 artikuj

Vërtet dëshironi grim të rëndë që ju vë në pah sytë? Njihuni me varietetin e gjërë të kombinimeve të ngjyrave dhe formulave me përfundime të ndryshme. Krijoni paletën tuaj të personalizuar të syve me Freedom System duke zgjedhur hijet të ndryshme në formulat mat, perlë, AMC ose DS. Guxoni të eksperimentoni me pigmentet pluhur AMC, pigmentet kremoze Partyliciopus apo konsistencën kremoze të koleksionit Aquastic për të shijuar efektin afatgjatë dhe befasues! Hijet e syve të Freedom System mundësojnë miksim perfekt me hije të tjera për shkak të tekstures duke ju dhënë kështu liri të pakufizuar në krijimin e paletave.  

Duke shfaqur 1 - 20 nga 23 artikuj

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!