Katalogu

Buzëkuqe klasike

Duke shfaqur 1 - 8 nga 8 artikuj

Ëndrra për buzë të bukura dhe të kuruara bëhet realitet me buzëkuqët INLGOT! Zgjidhni ngjyrën dhe zbuloni formulën e preferuar që nga shkëlqimi klasik, mat - Lipstick MATTE, saten - Lipstick LipSatin. Nëse preferoni të eksperimentoni, HD Lip Tint MATTE dhe Dimond Lip Tint do të bëhen miqtë tuaj më të mirë. Adhuruesit e produkteve të buzëve absolutisht do të vlerësojnë kremrat e butë AMC, buzëkuqet nga Freedom System  të cilat aplikohen me furça profesionale të buzëve.

Duke shfaqur 1 - 8 nga 8 artikuj

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!