Slim Gel Lipstick

Buzëkuq elegant me bazë xhel

çmimi: 1 680 Lekë

Buzëkuq elegant dhe modern i përbërë me vitaminë E, agulice dhe vaj avocado për hidratim të plotë. Ky buzëkuq kombinohet ndërmjet formulës xhel kremoz, shkëlqim unik që zgjat dhe ngjyrë e pasur. Aplikimi i thjeshtë dhe i lehtë. 

1.8 g/0.06 US OZ

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

Slim Gel Lipstick

Slim Gel Lipstick

Buzëkuq elegant me bazë xhel

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!