Freedom System Lipstick MATTE

paleta blihet veçmas

çmimi: 840 Lekë

Cilësi e lartë e buzëkuqeve mat që vjen në paketim të leverdisshëm.

Vaji i makadamias dhe gjalpi i avokados mbrojnë buzët, ndërkohë formula nuk ngjit dhe reziston gjatë. Mundëson aplikim të lehtë me përfundim të përkryer mat. 

Freedom System-i unik ju lejon të krijoni paletën tuaj pothuajse të çdo lloj madhësie. Të gjitha paletat e Freedom System janë të rimbursueshme dhe të ripërdorshme. Produktet mund të blihen me paletë ose veçmas.

2.2 g/0.08 US OZ

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

Freedom System Lipstick MATTE

Freedom System Lipstick MATTE

paleta blihet veçmas

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!