Katalogu

Bronzer

Duke shfaqur 1 - 9 nga 9 artikuj

Koleksionet e jashtëzakonshme të bronzerave për fytyrë dhe trup të cilat do të ruajnë efektin e puthjes diellore përgjatë gjithë vitit. Për të gjithë ata që preferojnë konsistencën kremoze do të dashurohen me AMC Face & Body Bronzer i disponueshëm në paketim 150 ml ose 30 ml. Ndërsa ata që preferojnë formulat pluhur mund të zgjedhin AMC Multicolour Bronzing Powder ose AMC Bronzing Powder në një paketim unik dhe ekologjik të Freedom System.

Duke shfaqur 1 - 9 nga 9 artikuj

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!