Katalogu

Me Like

Duke shfaqur 1 - 4 nga 4 artikuj

Dëshironi të arrini pamjen e ndritshme dhe të hidratuar? Kërkoni produktet e koleksionit ME Like.

Tërhiqni vëmendjen kudo që të shkoni me lëkurën tuaj të mrekullueshme të njomë dhe me pamje të shëndetshme. ME Like Illuminizing Face & Body mist jo vetëm që lë lëkurën tuaj të duket e parezistueshme, por edhe të hidratuar, tonifikuar dhe të freskuar siç duhet.

ME Like Volumizing Lip Gloss ju jep një pamje të dukshme me një efekt 3D dhe kontur të zmadhuar të buzëve. Ushqeni buzët me vetitë e saj hidratuese dhe efektin voluminoz që zgjat.

Duke shfaqur 1 - 4 nga 4 artikuj

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!