çmimi: 2 240 Lekë

Lyej buzët me Me Like Volumizing Lip Gloss.

Arrini maksimumin e volumit me këtë shkëlqyes që i bën buzët tuaja të duken më të trasha. Tërhiqni vemendjen e të tjerëve nëpërmjet efektit 3D dhe ngjyrës së bukur. Produkti e ul vizibilitetin e shenjave të moshës duke përmirësuar konturin dhe rritur volumin. Përdoreni rregullisht për të paktën dy javë për të arritur efektin voluminoz që zgjat. Vonë për takim? Mos u shqetësoni, produkti mundëson efekt që zgjat dhe buzë të trasha të parezistueshme.

Në varësi të efektit që doni të arrini, përfundim transparent me copëza të vogla vezullimesh apo mbulim të plotë me ngjyrë përfshirë edhe copëza të vogla xixash.

Me Like Volumizing Lip Gloss vesh buzët tuaja me elementë hidratuese duke parandaluar dehidratimin e tepërt. Shijojeni ndjesinë e rehatisë, buzë të buta me elasticitet dhe fleksibilitet të përmirësuar.

Aplikatori i madh dhe i mprehtë mundëson aplikim preçiz dhe të lehtë. Përdoreni individualisht ose mbi buzëkuqin e preferuar për të shtuar shkëlqim.

4.8 ml/0.16 US FL OZ

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

Me Like Volumizing Lip Gloss

Me Like Volumizing Lip Gloss

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!