Katalogu

Fondatina

Duke shfaqur 1 - 6 nga 6 artikuj

Fondatina ideale është një pjesë thelbësore për makeupin. Kjo është arsyeja pse ju duhet të zgjidhni atë që përputhet në mënyrë të përkryer me tonin e lëkurës tuaj, llojin e lëkurës, si dhe preferencat individuale. Koleksioni i gjerë i fondatinave përfshin produkte për të gjitha llojet e lëkurës në shumë tonalitete. Një përzgjedhje e kujdesshme e përbërësve dhe konsistencës lejon një aplikim të lehtë, të saktë, si dhe një efekt natyral e të butë. Nëse jeni një adhurues i fondatinës delikate, zgjidhni fondatinat e mbulimit të lehtë si Cream Foundation. Keni lëkurë me nevoja të veçanta? Provoni AMC Cream Foundation, YSM Cream Foundation ose Beautifier Tinted Cream. Mbulimi i mesëm i këtyre do t'ju japë pamje elegante, por natyrale pa efekt "maskë". Fondatinë 'fancy' me mbulim të fortë që të qëndrojë për orë të tëra? Zgjidhni fondatinën HD Perfect Coverup, Stick Foundation. Këto produkte përrallore do të ofrojnë makeup të përsosur edhe për pamje të përditshme, edhe për evente apo fotosesione profesionale. 

Duke shfaqur 1 - 6 nga 6 artikuj

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!