INGLOT PLAYINN YSM Smoothing Face Foundation

Fondatinë YSM

çmimi: 2 420 Lekë

30 ml/1 US FL OZ

Jeni në kërkim të një fondatine me një formulë të lehtë e cila zbut dhe matifikon lëkurën tuaj pa krijuar efektin e maskës? Zbuloni YSM. Formula e lehtë mundëson një aplikim të thjeshtë dhe të shpejtë dhe lejon ndërtimin e mbulimit sipas dëshirës, nga i lehtë në mesatar. Në mënyre efektive redukton shkëlqimin e tepërt të lëkurës, duke mundësuar një përfundim natyral. Përhapet në mënyrë ideale së bashku me produket e tjera dhe shkrihet në lëkurë , duke e lënë atë të butë si mëndafsh dhe matt. Përthith yndyrën e tepërt pa e tharë lëkurën. Përshtatet dhe për lekura të thata, falë vetive hidratuese të ekstraktit të pjëshkës në përmbajtjen e tij, ruan dhe hidraton lëkurën në mënyrë të shëndetshme. Nuk është komedogjen. Rekomandohet vecanërisht për lëkura të yndyrshme apo mikse. 

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

INGLOT PLAYINN YSM Smoothing Face Foundation

INGLOT PLAYINN YSM Smoothing Face Foundation

Fondatinë YSM

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!