çmimi: 1 862 Lekë 2 660 Lekë

Përveç vetive të pasura hidratuese, ky produkt ofron ngjyrë delikate dhe ekuilibron tonin e lëkurës. E pasur me koenzimen Q10, ekstrakt shafrani dhe vitamina C, E, dhe F.  Pigmentet HD sigurojnë një efekt ndriçues dhe të butë fokusi. E përkryer për ata që janë në kërkim të një efekti shumë natyral të lëkurës së shëndetshme, të ndezur dhe të hidratuar. Vjen në disa tonalitetë për t’u përshtatur me çdo ton të lëkurës.

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

30 ml/1 US FL OZ

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

Beautifier Tinted Cream

Beautifier Tinted Cream

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!