Qëndroni e bukur ndërsa nxitoni për punë, palestër ose pazar në hijet delikate nude ose guxoni për të nxjerrë në pah natyrën tuaj të fortë dhe të pazbuluar me të kuqe, rozë ose madje edhe ngjyrë vjollcë. Një formulë e butë që siguron mbulim të përsosur dhe zbut buzët tuaja delikate duke i lënë ato të ushqyera dhe të rigjeneruara. E pasur me emolientë dhe pigmente speciale LipSatin ka përfundim saten dhe i bën buzët tuaja të duken më të plota me një kontur të qartë. Përbërja e vitaminës E, farës së qershisë, arganit, farës së kajsisë dhe vajrave të arrës së kokosit zbut buzët tuaja dhe përmirëson elasticitetin e tyre, lagështinë dhe mbron nga faktorët e jashtëm.

4,5 g/0,16 US OZ

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

LipSatin Lipstick

LipSatin Lipstick

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!