çmimi: 1 260 Lekë

INGLOT Individual Eyelashes janë mënyra më e mirë për të shtuar volumin dhe për të theksuar me tepër sytë tuaj. Këto qerpikë vijnë edhe në kafe natyrale edhe në ngjyra gazmore ylberi dhe janë garancia e suksesit të çdo eventi.

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

Individual Eyelashes

Individual Eyelashes

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!