çmimi: 3 780 Lekë 6 300 Lekë

Udhëtoni në vargmalet e egra me serumin INGLOT Revitalizing Night Serum dhe përbërësit e tij të niveleve më të larta, që lenë ndjesinë e rigjenerimit intensiv.

Ky serum rigjenerues përdor një ekstrakt ekskluziv edelweiss për të ndihmuar në forcimin e lëkurës dhe për të zbutur vijat dhe rrudhat, madje edhe në zonën delikate të syve. Peptidet bioaktive dhe acidi hialurinik risjellin elasticitetin dhe fleksibilitetin e lëkurës si dhe përmirësojnë densitetin e saj. 

Exopolysaccharide natyrale unike ngjeshin lëkurën përsosshmërisht dhe zbehin pamjen e rrudhave të lehta dhe atyre të theksuara. Koenzima Q10 dhe vitamin E pasurojnë produktin me veti antioksiduese. Vaji ushqyes i arganit hidraton dukshëm lëkurën dhe e le atë të butë e delikate.

E rekomanduar për rigjenerimin dhe rigjallërimin e lëkurës ndërkohë që flini. Përdoreni çdo mbrëmje për të përmirësuar pamjen e lëkurës suaj dhe për të rritur ndjesinë e rehatisë dhe hidratimit.

Pa parfum, pa ngjyrues

Koenzima Q10 i jep serumit një nuancë të verdhë.

E përshtatshme për lëkurë të ndjeshme.

Si të përdoret:

Aplikoje në lëkurë të pastër para kremit të natës. Lehtësisht masazhojeni lëkurën tuaj në forma rrethore.

Për rezutate më të mira plotësojeni me INGLOT Hydrating Day Serum.

50 ml/1.7 US FL OZ

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

Revitalizing Night Serum

Revitalizing Night Serum

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!