çmimi: 2 240 Lekë 4 480 Lekë

Qime: sintetike
E mirë për: pudër të presuar, pluhur pudër, bronzer

Kjo furcë e madhe ju mundëson aplikim të lehtë të pudrave në fytyrë, në qafë dhe dekolte falë qimeve të gjata dhe të derdhura.

*Edhe në versionin me qime natyrale

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

Makeup Brush 1SS/S

Makeup Brush 1SS/S

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!